Domácí zdravotní péče Karlovy Vary

Domácí zdravotní péči věnujeme každému, komu nevyhovuje zotavování ve zdravotnickém zařízení a pacientům, kteří nejsou schopni pravidelně docházet na odborné ošetření do ordinace lékaře. Pomáháme mladým, starým, ženám, mužům, nemocným i rekonvalescentům. Postaráme se o každého. Naše plně kvalifikované sestry vám zajistí kompletní zdravotní servis během pravidelných návštěv u vás doma. 

Nejste v tom sami

V rodinném kruhu a ve známém prostředí je léčba pohodlnější a snesitelnější. Psychická rovnováha a pohoda domova uzdravovací proces urychluje. Netrapte se předsudky a obavami, že žádat o pomoc někoho jiného znamená ostudu. Nic takového. Požádat o pomoc cizí lidi je naprosto přirozené. V podobné situaci jako jste nyní vy se nachází mnoho dalších lidí. I oni využívají domácí zdravotní péči (home care) a těží z výhod, které jim tato péče přináší. 

POMÁHÁME


24/7 péče

Jsme tu pro vás

 

ZDARMA


placeno pojišťovnou

Péče je hrazená zdravotní pojišťovnou na základě doporučení vašeho lékaře.
 

PROFESIONÁLNÍ SESTRY


sestřička

všechny naše sestry pravidelně vzděláváme ve spolupráci s Institutem zdravotních a sociálních věd.

ZAVOLEJTE NÁM A OBJEDNEJTE SE


JAK DOMÁCÍ ZDRAVOTNÍ PÉČE FUNGUJE?

Jaký první krok udělat, abychom se o vás mohli začít starat? Domácí péče je závislá na doporučení praktického nebo ošetřujícího lékaře. Na základě jeho rozhodnutí o tom, že je pro vás tento druh ošetřování vyhovující, vypracujeme s lékařem ošetřovatelský plán a naše vzájemná spolupráce může začít. A to zcela zdarma, protože na základě doporučení praktického lékaře je péče plně hrazena zdravotní pojišťovnou.

Po našem seznámení si společně naplánujeme návštěvy v čase, který nám bude vzájemně nejlépe vyhovovat. A pak vás začneme pravidelně navštěvovat. Všechny sestry z agentury domácí péče jsou plně kvalifikované zdravotní sestry.

Během celkové kontroly aktuálního zdravotního stavu vám sestra například změří tlak, puls nebo glykémii, aplikuje injekce, léčiva, nebo kapačky, ošetří rány, zajistí výplachy, postará se o katétr, aplikuje inhalační nebo kyslíkovou terapii, odebere biologický materiál ke zpracování v laboratoři.

O průběhu léčby pravidelně informujeme lékaře. Buďte v péči Karlovarských sester, které nebudete nikdy obtěžovat a uzdravujte se v domácím prostředí s minimálním rizikem nákazy nemocničními infekcemi.